Košík
O nás

Bezpečná Domácnosť

Internetová stránka vznikla na základe našich dlhodobých skúseností s inštaláciou ponúkaných produktov. Na základe dlhodobej montážnej činnosti v oblasti zabezpečovacích elektroinštalácií, inteligentných domácností, kamerových systémov, inštalácií riadenia domácnosti podľa požiadaviek zákazníka. 

Sme rodinná firma, ktorá sa domovými elektroinštaláciami a inštaláciami podľa individuálnych potrieb zaoberá od roku 1998. Práce zahŕňajú prerábky bytových jadier, inštalácie rodinných domov, montáže zabezpečovacích zariadení a kamerových systémov. 

Pre veľký dopyt zákazníkov po kamerových systémoch sme sa rozhodli po predchádzajúcich skúsenostiach vytvoriť vlastný e-shop nami overených produktov a zároveň podporu pre samotnú inštaláciu. Náš tím zahŕňa kvalifikovaných odborníkov s dlhoročnou praxou v montážach a inštalácii elektronických zariadení pre domácnosti a priemyselné objekty. 

Prečo práve my?

Kvalita a spoľahlivosť

Ako naše poslanie poskytujeme zákazníkom najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie bezpečnostné produkty s najnovšou inovatívnou technológiou pre bezpečnú ochranu. Spolupracujeme s celosvetovo známymi značkami TECHAGE a MISECU, ktorých výrobky sú dovážané do viac ako 100 krajín sveta. 

Na základe doterajších inštalácií ponúkaných zariadení poskytujeme online servis a podporu pri nastavovaní a inštalácii našich produktov.

Dodržiavame obchodnú filozofiu „kvalita a podpora“ – poskytovať zákazníkom moderné, vysokokvalitné bezpečnostné produkty za výhodné ceny.

Náš tím

Ing. Juraj Macík

Obchodný zástupca
manazer@bezpecnadomacnost.sk

Laura Hudecová

Marketing
marketing@bezpecnadomacnost.sk

Andrej Macík

Zákaznícka podpora
podpora@bezpecnadomacnost.sk
Bezplatná doprava

Objednávka nad 200€

Predĺžená záruka

Až 3 roky

Bezpečná platba

Platobná brána / prevod / dobierka